Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Premier Morawiecki: Wszystkie szkoły w Polsce i uczelnie wyższe zamknięte

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 marca 2020 r. o 10:46 Powrót do artykułu
Szkoda mi ludzi pełnych jadu i nienawisci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku na wakacje pojedziecie do szkoły :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ ZAMKNAC SZKOLY A GRANICE OTWARTE GRATULUJE POMYSLUNKU PISIOROW
 Ale ty jestes de-bil. Zostales podrzucony czy znaleziony w kapuscie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKO módl się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam to , słabo mi się robi... myślałem, że średniowiecze mamy już za sobą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umcs już dziś zamknięty;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlo idź w pokoju, Bóg odpuszcza tobie grzechy, cretinoso.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu kim ty przez małe t jesteś aby mi coś co Boze odpuszczać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS rozłożył służbę zdrowia. Teraz widać to wyraźnie. Rząd sobie poradzi - obywatele mają się modlić i zarażać wirusem ma mszach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem głupiej decyzji. Ktoś napisał wcześniej że będąc w szkole dzieci są pod jakaś kontrola i można wylapac przypadki zarażeń. Nikt chyba nie wierzy w to że nagle dzieci zostaną w domach i będą grzecznie czekan na koniec kwarantanny. Przykład z Włoch nas niczego nie nauczył. Państwo powinno zadbać o obywateli a nie zamykać wszystko i umywać ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRODZKI SENATOR - PROFESOR MEDYCYNY .... STAN UMYSŁU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to bardziej w Galeriach niz w kościołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naraził SOP, senatorów, ambasadorów, powiela fejka że grypa groźniejsza od koronawirus, dezinformuje obywateli i neguje zalecenia bezpieczeństwa, ignoruje podpisane przez siebie rozporządzenie dla Senatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPIE 100 HA ZIEMI POD CMENTARZ. SZPADLE JUZ MAM. I ZATRUDNIE 5 CHLOPA. TRZEBA SIE ZABEZPIECZYC. BO USLUGI PIGRZEBOWE BEDA SZLY JAK MASECZKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretynka. Ciekawe komu zwrócą za czesne, jak zachorujesz :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier może tak idąc za ciosem odwołał by wszystkie nabożeństwa. Ale tu chyba jego władza już nie sięga. Musiał by wstać z kolan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że w galerii jest bezpiecznej niż w szkole . Ludzie nie podawajcie ręki nikomu wystarczy gest w czasie kwarantanny to podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że zamykaniem kościołów najbardziej zainteresowani są ci, KTÓRZY DO NICH NIE CHODZĄ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co że szkołami i kursami prowadzonymi w weekendy? Przecież to są szkoły żyjące z przyjść na zajęcia i nie słychać, aby któraś je zawiesila, a uczniowie przyjeżdżają z różnych miejscowości. Wirus rozwija się do 2 tyg. więc zamknięcie szkoły na 4 dni to szczyt głupoty jak to ogłosił p. Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że zamykaniem kościołów najbardziej zainteresowani są ci, KTÓRZY DO NICH NIE CHODZĄ....
 Bo są to przeważnie osoby myślące i wierzące w naukę, a nie w mitologię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...